بارگذاری

فوریه 18, 1398
سیاست و شرایط و ضوابط بازپرداخت شما چیست؟

ما به طور کامل از سیاست بازپرداخت پیروی می کنیم. به دلایلی که به ما اجازه می دهد بازپرداخت کنیم ، بازپرداخت صادر می کنیم و در مواردی که بازپرداخت را تضمین نمی کند ، بازپرداخت نمی کنیم. لطفا سیاست

فوریه 18, 1398
چند کد کوتاه / بلوک / عنصر در روگان وجود دارد؟

بیش از 200 کد کوتاه / بلوک / عنصر در قالب وردپرس روگان وجود دارد. شما می توانید از هر بلوک / عنصری در هر صفحه استفاده کنید.

فوریه 18, 1398
آیا می توانم از همه نسخه های نمایشی صفحه اصلی در یک وب سایت استفاده کنم؟

  بله ، شما می توانید از همه دموی صفحه اصلی در یک وب سایت استفاده کنید.

فوریه 18, 1398
اگر پشتیبانی من بعد از خرید مورد منقضی شود ، چه اتفاقی می افتد؟

پس از پایان دوره 6 ماهه می توانید پشتیبانی طولانی مدت را خریداری کنید. در ابتدا می توانید پشتیبانی گسترده ای را نیز خریداری کنید. من در این صورت شما در کل یک ساله پشتیبانی می کنید.

فوریه 18, 1398
آیا قالب از فرم تماس و میلچیمپ پشتیبانی می شود؟

بله ، کمپانی ما با پشتیبانی 6 ماهه استاندارد تم ارائه می شود. ما پشتیبانی را از طریق تم "بخش" نظرات و همچنین سیستم پشتیبانی بلیط خود انجام می دهیم.

فوریه 18, 1398
در چند وب سایت می توانم از روگان با مجوز عادی استفاده کنم؟

طبق مجوزهای ، شما می توانید از قالب یا هر موضوع دیگری فقط در یک وب سایت استفاده کنید. اگر می خواهید از آن در چندین وب سایت استفاده کنید ، باید چندین مجوز خریداری کنید.

فوریه 18, 1398
آیا ضمانتی برای کالای من وجود دارد یا ضمانتی برای کالای من وجود دارد؟

نکته بعدی در مورد متن ساختگی لورم ایپسوم این است که بعضی از طراحان وبسایت و گرافیست کاران بعد از آنکه قالب و محتوای مورد نظرشون را ایجاد کردند از یاد می‌برند که متن لورم را از قسمتهای مختلف سایت