تیم ما در خانه توانبخشی ایران

سارا صمدزاده

گفتاردرمانگر و کارشناسی ارشد توانبخشی شناختی

من، سارا صمدزاده، فارغ‌التحصیل گفتاردرمانی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و کارشناس ارشد توانبخشی شناختی هستم. تخصص من کمک به افراد دارای مشکلات شناختی، گفتار، زبان و بلع است.در حال حاضر، به صورت تخصصی در زمینه مشکلات شناختی، گفتاری و بلع بزرگسالان، در هر دو حیطه بالینی و پژوهشی با افراد داخل و خارج از ایران فعالیت می‌کنم.و علاوه بر آن تجربه کار با کودکان طیف اتیسم و همچنین درمان به زبان‌های مختلف از جمله فارسی و ترکی را دارم.

 

شیرین کریمی

کارشناسی ارشد توانبخشی شناختی

من شیرین کریمی ، کارشناس ارشد توانبخشی شناختی و علاقه مند به پژوهش در زمینه علوم اعصاب اجتماعی و هیجانات هستم. از کودکی به علم و هنر علاقه مند بودم و در نوجوانی سالهایی رو به تحصیل در رشته معماری و سپس در زیست شناسی سپری کردم و باور دارم که توانبخشی چیزی نیست جز ترکیب علم و هنر .تلاشم بر این است که با تجربیات کسب کرده در هر دو زمینه بتوانم با در نظر گرفتن  “زمان” در خلاقانه ترین حالت نقش خود را در راحتتر کردن و ارتقای کیفیت زندگی انسان ها در تمامی گروه های سنی ایفا کنم.


کوثر قائدی

گفتاردرمانگر و کارشناسی ارشد توانبخشی شناختی

من کوثر قائدی هستم، بعد از فارغ التحصیلی در  رشته گفتاردرمانی به خاطر علاقه ای که به توانبخشی های نوین و تکنولوژی محور داشتم مشغول به کسب فوق لیسانس در زمینه توانبخشی شناختی شدم که به من تخصص لازم رو در این حوزه می‌ده.
من طی چند سال تجربه ام در این  حوزه، به افراد در رنج سنی مختلف بزرگسال و کودک که با مشکلات  گفتار و زبان و شناخت روبرو بودند، کمک کردم تا توانایی‌های خودشون رو به دست بیارن و زندگی بهتری رو تجربه کنند.همچنین تجربه ی یک دوره کار تخصصی در حیطه ی توانبخشی اتیسم رو دارم.این تجربه‌ها به من  این امکان  رو‌‌ میده تا به شما بهترین راهکارها و ابزارهای توانبخشی رو ارائه بدم.

پوریا اکبری

کارشناسی ارشد توانبخشی شناختی

من پوریا اکبری هستم، رشته تحصیلی من توانبخشی شناختی بوده و ۶ سال هست که به افرادی که در زمینه های شناختی دچار مشکل شدند کمک می کنم تا توانایی های از دست رفتشون رو بدست بیارند. من به طور تخصصی رو مشکلات حافظه و توجه و تمرکز کار می کنم و با ارتقا مهارت پایه سعی می کنم مهارت روزمره زندگی رو در افراد احیا کنم. من همچنین ابزارهایی رو به شما معرفی می کنم تا بتونیم از راه دور باهم تمرین کنیم و یک تجربه راحت توانبخشی در منزل رو داشته باشید. تجربه این۳ ساله من در زمینه استفاده از ابزارهای آنلاین کمک کرده تا بتونم ارتباط خوبی را با مراجعین از راه دور برقرار کنم.

ستاره نصراللهی

کاردرمانگر و کارشناسی ارشد کاردرمانی

من ستاره نصراللهی دانش آموخته رشته کاردرمانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز و کارشناسی ارشد کاردرمانی در دانشگاه علوم پزشکی ایران هستم.به صورت تخصصی (حضوری و آنلاین) مشغول به کار بالینی با کودکان و بزرگسالانی هستم که به هر علتی دچار مشکل در حیطه های شناختی و جسمی شدند. من تلاش میکنم تا شما بتونید کیفیت زندگی بالاتری رو تجربه کنید.

 

پیمایش به بالا